Autócent Kft. Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Pénzügy, könyvelés
2024.05.24.
Pénzügy, könyvelés

Az Autócent Kft. több, mint 30 éves múlttal rendelkező, új és használt gépjárműveket forgalmazó stabil hátterű cég. Az autóértékesítésen kívül márkaszervíz és műszaki vizsgaállomás is a tevékenységéhez tartozik. Folyamatos fejlődés és megújulás jellemzi működését. Sikerünk alapja az ügyfélközpontú gondolkodás és a magas minőség.

Pénzügyi vezető munkatársat keresünk csapatunkba

Feladatok:

-          Pénzügyi terület munkájának koordinálása,

-          Banki, pénztári folyamatok felügyelete,

-          Banki utalások, banki ügyintézés koordinálása,

-          Bejövő számlák pénzügyi ellenőrzése,

-          Adminisztratív pénzügyi folyamatok koordinálása, ellenőrzése (szerződéskötés, szerződés előkészítés),

-          Kapcsolattartás könyvelőirodával, könyvvizsgálóval,

-          Kapcsolattartás a bérszámfejtéssel, nyilvántartások vezetése,

-          Jelentések elkészítése az importőr és egyéb szervek felé,

-          Belső szabályzatok naprakészen tartása,

-          A működéshez kapcsolódó előírások, jogszabályok figyelése,

-          Napi, havi cash-flow figyelés,

-          Riportálás a cégvezető felé

Az álláshoz tartozó elvárások:

-          Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat,

-          Pénzügyi, számviteli területen szerzett felsőfokú végzettség,

-          Magabiztos számítógépes ismeretek,

-          Megbízható, precíz munkavégzés,

-          Jó kommunikációs képesség szóban és írásban,

-          Proaktív személyiség,

-          Csapatmunkában való aktív részvétel, egyéni felelősségvállalás,

-          Aktív angol nyelvtudás előny, de nem feltétel.

Előny:

-         aktív angol nyelvtudás, de nem feltétel

Amit kínálunk:

-          Egy 1993 óta működő vállalkozás stabil hátterét,

-          Versenyképes jövedelmet, céges mobil telefont és notebookot,

-          3 hónapos próbaidő letelte után rugalmas munkavégzés lehetőségét.

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel az [email protected] email címre várjuk.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.